2015-2016 M.M.

2016 m. pavasarį grupė 5-6 klasių mokinių, vadovaujamų specialiųjų pedagogių L.Kazlauskienės ir S.Paliukienės, dalyvavo piešinių konkurse „Mes piešiame savo kraštą“, kurį organizavo Lietuvos Respublikos seimo narė Dangutė Mikutienė. Mokiniai, pateikę piešinius - bilietus, dalyvavo akcijoje „Plauk garlaiviu Trakuose“ ir turėjo galimybę plaukdami laivu grožėtis nuostabia Trakų pilimi. Respublikinio vaikų piešinių konkurso nominante tapo 5a klasės mokinė Ernesta Janavičiūtė. Džiaugiamės ir sveikiname Ernestą.

specialioji pedagogė  S.Paliukienė

Edukacinių konkursų „Olympis 2016 – Pavasario sesija“ nugalėtojai:

3 kl.

A. Selenis

T. Bagdonavičius

III laipsnio diplomas

Mokytojos: Regina Šereikė, Kristina Galvydytė, Violeta Gaidamavičienė, Ritma Arlauskienė, Sandra Matulionė, Daiva Šimaitienė, Jovita Stankevičienė.

Domas Kaunietis, anglų kalbos mokytojos metodininkės Kristinos Galvydytės mokinys, dalyvavo Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis 2016“ ir vienintelis iš 14 vertėjų gavo aukščiausią apdovanojimą.

Projekte dalyvavo 9 anglų kalbos mokytojos kristinos Galvydytės mokiniai, 1 anglų kalbos mokytojos Rasos Šiaulienės mokinys ir 4 rusų kalbos mokytojos metodininkės mokininiai, kurie vertė iš  anglų ir rusų kalbų.

Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo rajoniniame renginyje,  skirtame Pasaulinei Žemės dienai. Piešė piešinius „Pavasario spalvos“. Jonavos Miškų urėdijoje gegužės 12 d. vyko nugalėtojų apdovanojimai. Laimėjo 1 a kl. mokinė Viktorija Vasenkovaitė, mokytoja Edita Šereikaitė; 3 b kl. mokinys Kristupas Karoblis, mokytoja Violeta Gaidamavičienė; 5 a kl. mok. Vesta Davsevič, Gerda Kulytė, Erikas Markūnas, mokytoja Edita Janavičienė.

Edita Šereikaitė

Mūsų mokyklos 4b klasės mokiniai kartu su tikybos mokytoja dalyvavo rajoninėje ketvirtų klasių viktorinoje „Irkis į gilumą“ III etape. Džiugu, kad rajone mūsų mokiniai laimėjo II vietą. Mokytoja J. Kiudulienė.

2016-02-26 dieną Alytuje vyko Lietuvos mokyklų žaidinių kaimo vietovių mergaičių futbolo 5x 5 finalinės varžybos. Mūsų mokyklos  mokinės įveikusios Ukmergės r. Vidiškių pagr. mokyklą rezultatu 3:0, Klaipėdos Dovilų pagr. mokyklą 4:0 ir Alytaus r. Alovės pagr .mokyklos varžoves 6:1 tapo čempionėmis. Geriausia žaidėja buvo pripažinta Gabrielė Ragauskaitė.

2015-12-17 mokyklos berniukų ir mergaičių kvadrato komandos (vadovai Eglė Kazlauskienė ir Jonas Dautartas)  Jonavos r. kaimo vietovių mokinių, 2003 m. g. ir jaun., kvadrato varžybose iškovojo pirmąją vietą ir pateko į tolimesnį etapą.

Tarptautiniame informatikos konkurse „Bebras“ puikiai pasirodė mūsų mokyklos mokinys Konradas  Žardeckas. Jis užėmė I vietą rajone. Mokytoja Daiva Šimaitienė

Jonavos rajono 2015 metų aštuntoko rinkimai

2015 metų lapkričio 28 dieną Jonavos r. Žeimių  mokykloje- daugiafunkciniame centre  vyko  Jonavos rajono 2015 metų aštuntoko rinkimų konkursas. Mūsų mokyklai atstovavo  8 klasės mokinys Arnas Selenis (klasės vadovė Regina Šereikė).

Konkurse dalyvavo  devynių pagrindinių mokyklų ir progimnazijų  aštuntokai. Konkurso dalyviai  turėjo parengti prisistatymą, kuriame pasakojo apie save, savo pomėgius, ateities planus ir savo mokyklą.

I etape dalyviams buvo pateikta 10 klausimų iš įvairių mokomųjų dalykų, į kuriuos atsakydami mokiniai turėjo pasirinkti atsakymą „taip“ arba „ne“ ir atsakymą patvirtinti paspausdami raidinį balsavimo pultelio ActiVote mygtuką. II etape   dalyviams buvo pateikta  10 klausimų ir trys galimi atsakymai  į kiekvieną klausimą, III etape  -  10 klausimų ir suteikta galimybė atsakant į juos naudotis kompiuteriu, internetu; atsakymams surasti  buvo skirtas 10 minučių laikas. Suvedus trijų etapų rezultatus paaiškėjo, kad dėl rajono metų  aštuntoko vardo varžysis  mūsų mokyklos aštuntokas Arnas Selenis ir Jonavos  Raimundo Samulevičiaus progimnazijos  aštuntokas. Žaidėjams buvo pateikta 12 temų. Po įtemtos kovos  daugiausiai taškų surinko minėtos mokyklos mokinys, o Arnas liko II –oje vietoje.

Pasidžiaukime Arno  pasiekimais ir palinkėkime jam sėkmės .

Informacija atnaujinta: 2018-07-19 17:04:24