Helovyno naktis mokykloje (2012-11-09)

Šių metų lapkričio 9 dieną, 7a klasės mokinių (Vilmos Bagdonavičiūtės, Lauros Štramaitytės ir Ivetos Mockutės) iniciatyva, vyks renginys „Helovyno naktis mokykloje“.

Renginio organizatorės anglų kalbos vyr. mokytoja Kristina Galvydytė ir technologijų mokytoja Modesta Stakėliūnaitė, praleis naktį mokykloje kartu su 7a klasės ir keliais vyresnių klasių mokiniais, kurie puoselėdami vakarietiškas „Heloween“ šventės tradicijas gamins papuošimus bei lanternas iš įvairių daiktų bei daržovių, keps karamelizuotus obuolius, dainuos karaokė dainas, lankys vieni kitus dėvėdami savo gamybos kaukes, mėgausis vaišėmis bei, žinoma, neapseis be siaubo ar kitokių filmų peržiūros. Renginio iniciatorės pristatys šventės tradicijų kilmę naudodamos IKT.

Renginys prasidės penktadienį 21 valandą, planuojama  pabaiga - šeštadienio 6 valanda ryto.

Netikėti ir kaukėti svečiai visada laukiami.