INFORMACIJA (2020-03-14)

Gerbiami mokyklos-daugiafunkcio centro ugdytinių tėveliai (globėjai, rūpintojai), darbuotojai, Ruklos bendruomenės nariai,

informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. kovo 12 d. sprendimu Nr. V-351 „Dėl koronaviruso COVID-19 valdymo priemonių“, nuo pirmadienio, kovo 16 d., Ruklos Jono Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras paslaugas ugdytinių tėvams (globėjams, rūpintojams), kitiems miestelio, rajono ar šalies gyventojams teiks tik nuotoliniu būdu – telefonu arba elektroniniu paštu.

Įstaigos darbuotojų kontaktai yra nurodyti interneto svetainėje https://www.rukla.jonava.lm.lt/, skiltyje „Struktūra ir kontaktai“.  Rašytinius prašymus prašome siųsti el. paštu ruklosmokykla@gmail.com ir ruklosdarzelis@gmail.com.

Į mokyklos-daugiafunkcio centro ir jo skyriaus „Pušaitė“ pastatus galima patekti tik neatidėliotinais atvejais ir laikantis padidintų higienos reikalavimų.

Tel. pasiteirauti:  mokykla - 8 349 734 52,  skyrius/darželis „Pušaitė“ - 8 349 73422 .

Dėkojame už supratimą.

Direktorius Darius Mockus