INFORMACIJA TĖVAMS (GLOBĖJAMS, RŪPINTOJAMS) (2020-10-05)

Mokykloje startuoja Nacionalinės švietimo agentūros, Jonavos r. savivaldybės ir mokyklos-daugiafunkcio centro „Kokybės krepšelio“ projektas. Šis projektas, per ateinančius du metus, suteiks papildomas galimybes Jūsų vaikams pagerinti savo pasiekimus, praplėsti akademinį, socialinį - kultūrinį akiratį, sudarys sąlygas kurti naujas mokymo(si) aplinkas ir skaitmeninėmis priemonėmis praturtins vaikų mokymąsi.

Projekto veiklų ir mokymosi mokykloje poveikis bus labiau pastebimas vaikų pasiekimuose, jei ir Jūs būsite aktyvūs ugdytojai. Tėvų į(si)traukimas į vaikų ugdymą mokykloje ir pagalbą namuose, atliekant mokymosi užduotis, teigiamai veikia ne tik vaikų mokymosi pasiekimus, bet ir vaikų ateities perspektyvą, psichinę sveikatą bei socialinius santykius su aplinkiniais. Šis poveikis yra ilgalaikis.

Kviečiame susipažinti su projekto pristatymu ir kartu kurti pozityvią vaikų mokymo(si) aplinką. ŠMSM projektas „Kokybės krepšelis“.

Projekto „Kokybės krepšelis“ veiklų tvarkaraštis

Ruklos Jono Stanislausko mokyklos-daugiafunkcio centro direktorius Darius Mockus