METODINĖ-PRAKTINĖ KONFERENCIJA (2014-04-22)

2014-04-30 Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko pagrindinėje mokykloje vyks metodinė-praktinė konferencija „Integracijos galimybės mokykloje – praktiniai įgyvendinimo aspektai“.

DARBOTVARKĖ

9.00 – 9.30 Registracija, kava.

9.30 – 9.50 Konferencijos pradžia. Mokyklos moksleivių ir direktoriaus pasveikinimas. Mokyklos ir  svečių pristatymas. (Mokyklos aktų salė)

PRANEŠIMAI:

9.50 – 10.10 Pranešimas „Integracija ir jos sąsajos su mokyklos ugdymo planu“(Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Lemkienė, Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sonata Paliukienė).

10.10 – 10.30 Mokytojų grupės pranešimas:
1. „Integruotų pamokų privalumai/trūkumai“ (istorijos vyr. mokytoja Irūna Januškevičienė).
2. „Mūsų sėkmingiausios integruotos veiklos“ (lietuvių klb. mokytoja metodininkė Regina Šereikė, muzikos vyr. mokytoja Jūratė Grušeckienė).
3. „Tarpdalykiniai ryšiai. Temų integravimo galimybės“ (geografijos – fizikos mokytoja Aušra Orechovienė).
4. „Mokinių vertinimai apie įvairias pamokas/veiklas“ (dailės – technologijų mokytoja metodininkė Edita Janavičienė, tikybos vyr. mokytoja Jolanta Kiudulienė).

10.20 – 10.50 Pranešimas. Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros direktoriaus pavaduotoja Monika Bilotienė.

10.50 – 11.00 Kavos pertrauka

11.05 – 11.50 Atvirų – integruotų pamokų stebėjimas:

1. Integruota pamoka 1b  klasėje „Laiko vagys”. Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Violeta Gaidamavičienė. (kab. Nr. 32, III a. )
2. Integruota lietuvių kalbos – geografijos pamoka 6b klasėje „Lietuva – ežerų kraštas“. Lietuvių klb. mokytoja metodininkė Regina Šereikė, geografijos mokytoja Aušra Orechovienė. (kab. Nr. 207, II a. )
3. Integruota dailės – tikybos pamoka 5 b klasėje „Leiskite mažutėliams ateiti pas mane...". Dailės – technologijų mokytoja metodininkė Edita Janavičienė, tikybos vyr. mokytoja Jolanta Kiudulienė. (kab. Nr. 325, III a. )

12.00 – 12.30 Pietūs

12.30 – 13.15 Atvirų pamokų aptarimas - refleksija grupėse:

1. Pamokos  1b  klasėje „Laiko vagys” stebėtojų grupės veiklą moderuoja Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sonata Paliukienė;
2. Pamokos 6b klasėje „Lietuva – ežerų kraštas“ stebėtojų grupės veiklą moderuoja Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Lemkienė;
3. Pamokos 5b klasėje „Leiskite mažutėliams ateiti pas mane..." stebėtojų grupės veiklą moderuoja Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko pagrindinės mokyklos direktorius, švietimo konsultantas Darius Mockus .

13.15 – 14.00 Grupių veiklos rezultatų pristatymas konferencijos dalyviams.

14.00 – 15.30 Pilietiškumo ugdymo integracija bendradarbiaujant su socialiniais partneriais. Veikla vykdoma didžiojo Lietuvos etmono  Jonušo Radvilos mokomajame  pulke.

15.30 Konferencijos pabaiga.