PRANEŠIMAS (2016-05-12)

PRANEŠIMAS APIE JONAVOS RAJONO RUKLOS VAIKŲ LOPŠELIO – DARŽELIO „PUŠAITĖ” PRIJUNGIMĄ PRIE JONAVOS RAJONO RUKLOS JONO STANISLAUSKO PAGRINDINĖS MOKYKLOS`````

Pranešame, jog vadovaujantis Jonavos rajono savivaldybės tarybos 2016 m. balandžio 28 d. sprendimu Nr. 1TS– 127 „Dėl sutikimo reorganizuoti Jonavos rajono Ruklos vaikų lopšelį-darželį „Pušaitė“ prijungiant prie Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko pagrindinės mokyklos“ nutarta reorganizuoti Jonavos rajono Ruklos vaikų lopšelį - darželį „Pušaitė“ prijungiant prie Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko pagrindinės mokyklos.

Reorganizuojama įstaiga – Jonavos rajono Ruklos vaikų lopšelis - darželis „Pušaitė“: teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga; buveinė – Laumės g. 6, LT-55290, Rukla, Jonavos r.; įstaigos kodas – 191850340. Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre. Registracijos data – 1996 m. birželio 14 d.

Reorganizavime dalyvaujanti įstaiga – Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko pagrindinė mokykla: teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga; buveinė Laumės g. 8, LT-55025, Rukla, Jonavos r., įstaigos kodas – 190304979. Mokykla įregistruota Juridinių asmenų registre, registracijos Nr. 058449, registracijos data 1995 m. birželio 4 d. Mokykla turi registracijos pažymėjimą. Duomenys apie įstaigą kaupiami Juridinių asmenų registre.

Reorganizavimo tikslas – optimizuoti savivaldybės švietimo įstaigų tinklą, racionaliau panaudoti įstaigų valdymo ir aplinkos lėšas.

Reorganizavimo būdas – Jonavos rajono Ruklos vaikų lopšelis – darželis „Pušaitė” prijungiamas prie Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko pagrindines mokyklos. Reorganizavimo metu užtikrinamas vykdomų uždavinių ir funkcijų tęstinumas. Po reorganizavimo veiksiančios įstaigos pavadinimas - Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko mokykla-daugiafunkcinis centras.

Jonavos rajono Ruklos vaikų lopšelis – darželis „Pušaitė” reorganizuojamas iki 2016 m. rugpjūčio 31 d.

Visi suinteresuoti asmenys turi teisę susipažinti su reorganizuojamų įstaigų reorganizavimo prijungimo būdu sąlygomis, po reorganizavimo veiklą tęsiančio Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko mokyklos – daugiafunkcinio centro nuostatų projektu bei kitais dokumentais, kurie yra skelbiami Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko pagrindinės mokyklos internetinėje svetainėje http://rukla.jonava.lm.lt, Jonavos rajono Ruklos vaikų lopšelio - darželio „Pušaitė“ internetinėje svetainėje ruklospusaite.lt bei Jonavos rajono savivaldybės internetinėje svetainėje http://www.jonava.lt.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos biudžetinių įstaigų įstatymo 14 str. 10 dalimi, reorganizuojamos įstaigos kreditorius savo reikalavimus gali pateikti ne vėliau kaip per 60 dienų nuo viešo paskelbimo apie biudžetinės įstaigos reorganizavimo sąlygų aprašo parengimą pirmos dienos, t. y. 2016 m. liepos 15 d.

Jonavos rajono Ruklos Jonon Stanislausko                                                                    Darius Mockus

pagrindinės mokyklos direktorius

Jonavos rajono Ruklos vaikų                                                                                         Birutė Skripnik

lopšelio - darželio „Pušaitė” direktorė