PROJEKTAS (2017-03-13)

Mūsų mokykla, bendradarbiaudama su Klaipėdos universitetu, prisijungė prie Europos Komisijos Erasmus+ Programos (KA2) Strateginės partnerystės projekto Nr.2015-1-IT02-KA201-015133 „I have rights“ („Aš turiu teises", t.y. atvejų ir geriausios praktikos, susijusios su integracija nustatymas/ identifikacija).

Projekto koordinatorius: RéseauNationald’EnseignementSupérieurPrivé[RENASUP] (Prancūzija).

Partneriai: Belgija, Graikija, Italija, Portugalija, Lietuva.

Projekto trukmė –2 metai (2016-09-01 – 2018-08-31).

Projekto tikslas – ugdyti pedagogų gebėjimus dirbti daugiakultūrėje klasėje, ugdyti jų tarpkultūrinę kompetenciją, grįstą vaiko/žmogaus teisių pažinimu ir nediskriminacinėmis vertybėmis.

Projektas skirtas mokyklų vadovams, pavaduotojams ugdymui, mokytojams, administracijos darbuotojams, socialiniams pedagogams, mokiniams, švietimo organizacijų, asociacijų, centrų darbuotojams.

Vykdant šį projektą bus sukurti šie intelektiniai produktai: atvejų analizės ir gerosios patirties pavyzdžiai, metodinė priemonė mokytojams, publikacijos, vyks tarptautiniai ir nacionaliniai mokymai.