Į SVEČIUS PAS KAZIUKĄ (2013-02-17)

Informuojame, kad 2013 m. kovo mėn. 5 d. Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko pagrindinėje mokykloje organizuojamas konkursas „Į svečius pas Kaziuką“.

Atvykstančių komandų lauksime nuo 10.30 iki 11.00 val. Renginio pradžia 11.05 val. Konkurse gali dalyvauti Lietuvos bendrojo lavinimo pagrindinių mokyklų 5-tų klasių mokiniai su tikybos, dailės ir(ar) technologijų mokytojais.

Už konkurso rengimą atsakingi: tikybos vyr. mokytoja Jolanta Kiudulienė ir dailės ir technologijų mokytoja metodininkė Edita Janavičienė.

Visą informaciją galite rasti konkurso nuostatuose (pridedama).

PATVIRTINTA

Jonavos r. Ruklos J.Stanislausko pagrindinės mokyklos

direktoriaus 2013 m. vasario 6 d. įsakymu Nr. V1-43

RESPUBLIKINĖS ŠVENTĖS-KONKURSO „Į SVEČIUS PAS KAZIUKĄ“

NUOSTATAI

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

1. Respublikinės šventės – konkurso „Į svečius pas Kaziuką“ konkurso (toliau konkursas) nuostatai (toliau Nuostatai) reglamentuoja konkurso tikslus, organizavimo, dalyvių vertinimo ir apdovanojimo tvarką.
  2. Konkurso organizatoriai yra Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko pagrindinė mokykla.
  3. Konkursas skiriamas bendrojo lavinimo pagrindinių mokyklų penktų klasių mokiniams.
  4. Konkurso tikslai:

4.1. paminėti pirmojo Lietuvos šventojo – Lietuvos globėjo – Šv. Kazimiero vardadienį, organizuojant kultūrinį, praktinį, pažintinį renginį;

4.2.  skatinti mokinius plačiau domėtis lietuviškomis tradicijomis, patirti kūrybinį džiaugsmą besiruošiant ateinančiai šventei;

4.3.  skatinti ir ugdyti mokinių kūrybiškumą, originalumą.

II. KONKURSO DALYVIAI

1. Konkurse gali dalyvauti Lietuvos bendrojo lavinimo pagrindinių mokyklų 5-tų klasių mokiniai su tikybos, dailės ir(ar) technologijų mokytojais.
  2. Konkurse vertinamos  Nuostatų 5 punkte nurodytos mokyklos.

III. KONKURSO ORGANIZAVIMAS

1. Šventės metu mokiniai dalyvaus konkurse, kuriame tarpusavyje rungsis įvairiose užduotyse. Į konkursą kviečiame atvykti šešių mokinių komandą.
  2. Informacija apie konkursą skelbiama Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko pagrindinės mokyklos tinklalapyje www.rukla.jonava.lm.lt .
  3. Konkursas rengiamas 2013 m. kovo mėn. 5 d. Atvykstančių komandų lauksime 10.30-11.00 val. Renginio pradžia 11.05 val.
  4. Už konkurso rengimą atsakingi: tikybos vyr. mokytoja Jolanta Kiudulienė, dailės ir technologijų mokytoja metodininkė Edita Janavičienė.
  5. Konkursui vykdyti ir nugalėtojams išrinkti sudaroma vertinimo komisija (toliau komisija).
  6. Komisiją sudaro: Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko pagrindinės mokyklos tikybos vyr. mokytoja Jolanta Kiudulienė, dailės ir technologijų mokytoja metodininkė Edita Janavičienė, muzikos vyr. mokytoja Jūratė Grušeckienė, keramikos vyr. mokytoja Vanda Bartkevičienė.
  7. Mokyklos, norinčios dalyvauti konkurse, praneša el.paštu: edita.janavičienė@gmail.com,  Edita Janavičienė mob. tel. Nr.  8 630 15 800 iki 2013 m. vasario 22 dienos. Dalyvių skaičius ribotas.

IV. VERTINIMO TVARKA IR KRITERIJAI

13. Konkurso metu mokiniams bus pateikiamos įvairios gudrios, skanios, linksmos, kojų ir rankų miklinimo užduotėlės, kurioms išankstinio pasiruošimo nereikia.

Laimės išradingiausi, linksmiausi, gudriausi ir greičiausi.

V. KONKURSO LAIMĖTOJŲ APDOVANOJIMO TVARKA

14. Konkurso dalyviai ir jų mokytojai bus apdovanoti padėkos raštais.

I-III vietų nugalėtojai ir jų mokytojai gaus diplomus ir rėmėjų prizus.