Olweus patyčių ir smurto prevencijos programa (2011-11-22)

Olweus programą nuo 2008 m. bendrojo lavinimo mokyklose diegia ir įgyvendina Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras. Ši programa yra įtraukta į Nacionalinės smurto prieš vaikus prevencijos ir pagalbos vaikams 2008-2010 m. programos įgyvendinimo priemones.

Nuo 2011 m. spalio mėn. Olweus programoje dalyvauja ir mūsų mokykla. Mus kuruoja – instruktorė Vida Šerėnienė, koordinatorė – mokyklos socialinė pedagogė Lina Fiodorovienė. Programa vyks18 mėnesių.

Bendras „Olweus“ programos rezultatas – pagerėjęs mikroklimatas, šiltesni bendruomenės santykiai mokykloje bei laimingesni vaikai.

Daugiau informacijos apie dalyvavimo programoje galimybes galite rasti interneto svetainėje www.sppc.lt skyrelyje „Olweus“ programa, el. paštu olweus.programa@sppc.lt bei telefonu (8 5) 2 30 53 77.