2021-2022 M.M.

Gegužės mėn. vykusioje respublikinėje virtualioje koliažų parodoje-konkurse „Ant mokyklos stogo“ mūsų mokyklos mokinės Grytė Skersonaitė ir Amėlija Dručkutė tapo nugalėtojomis.

Mokytoja Gitana Čičinskienė

Jonavos r. bendrojo ugdymo mokyklų I-IV klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkurse „Skambėk, gimtasis žodi!“ dalyvavusi 4a klasės mokinė Grytė Skersonaitė laimėjo I vietą.

Mokytoja Gitana Čičinskienė

Kovo mėn. buvo paskelbtas respublikinis 1-4 klasių mokinių piešinių konkursas „Stebuklinga gėlė“. Dailės būrelio „Spalvų pasaulyje“ mokiniai nutarė jame sudalyvauti. 4a klasės mokinė Grytė Skersonaitė laimėjo I vietą.

Mokinius konkursui paruošė būrelio vadovė Gitana Čičinskienė.

Respublikinėje (Kauno arkivyskupijos) švietimo įstaigų 8-ų klasių moksleivių tikybos olimpiadoje Viltė Kunigiškytė – I vieta. Ieva Pabutkaitė – V vieta.

Mokinias paruošė tikybos mokytoja metodininkė Jolanta Kiudulienė

Mokykloje vyko nuotolinė Jonavos rajono 3 klasių tikybos viktorina „Augu tikėjime“. Galime pasidžiaugti, mūsų trečiokė Urtė Butkutė užėmė I vietą.

Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo respublikinėje dorinio ugdymo konferencijoje „Tikėjimas ir mokslas – du sparnai kilti į tiesą: Tikėjimo iššūkiai istorijoje. Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronika.

Mūsų mokyklos 8kl. mokinė Viltė Kunigiškytė skaitė pranešimą apie Kardinolą Vincentą Sladkevičių., mokinę paruošė  tikybos mokytoja, metodininkė Jolanta Kiudulienė

„Atverkime kalbos turtus“

Naujienų portalas www.mano kraštas.lt surengė respublikinę virtualią parodą „Atverkime kalbos turtus“.

Parodos tikslas: plėsti ir turtinti vaikų ir jaunimo lietuvių kalbos žodyną būdvardžių įvairove.

Mokiniai turėjo pateikti  originalias (pačių fotografuotas) nuotraukas, kuriose nufotografuotas konkretus daiktas, ir ant nuotraukų,  naudodami įvairias IT programas surašyti daiktą apibūdinančius būdvardžius.  Parodos organizatoriai taip pat pageidavo, kad  būtų pateikiami rečiau vartojami ir gimtąja tarme skambantys būdvardžiai, jų  naujažodžiai.

Virtualioje parodoje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai: Adas Lenčiauskas, 5 klasė bei Viltė Kunigiškytė, 8 klasė.

Už meniškus, kūrybinius darbus ir dalyvavimą parodoje  minėti mokiniai bei  jų mokytoja ( lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Regina Šereikė) apdovanoti  padėkos raštais

P.S. Pateikiame keletą mokinių darbelių Jums.

Rajoninis bendrojo lavinimo mokyklų konkursas „Knygos kelias“

Jonavos Justino Vareikio progimnazijos lietuvių kalbos ir  socialinių mokslų metodinė grupė organizavo rajoninį bendrojo lavinimo mokyklų 7 klasių mokiniams  konkursą „Knygos kelias“ skirtą Pranciškaus Skorinos 500 metų,  pirmajai spausdintai  knygai paminėti.

Konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos 7 b klasės  mokiniai: Ugnė Narauskaitė, Viltė Vajavudzkaitė, Danielė Trepinaitė. Mokines parengė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Regina Šereikė

Suskaičiavus vertinimo komisijos balus - laimėta II - oji vieta.

Eilėraščių ir esė konkursas „Švenčiu Lietuvą“

Europos Parlamento narys, Vasario 16-osios akto originalo atradėjas prof. Liudas Mažylis pakvietė  lietuvaičius, gyvenančius visame pasaulyje dalyvauti  organizuojamame EILĖRAŠČIŲ IR ESĖ KONKURSE ,,ŠVENČIU LIETUVĄ“. Reikėjo sukurti EILĖRAŠTĮ ar ESĖ, kuris atspindėtų santykį su gimtine, tėviške, šalimi, Vasario 16-ąją švenčiančia 104-ąjį gimtadienį .

Konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos 8 klasės mokinė Viltė Kunigiškytė .

Už dalyvavimą konkurse mokinė ir mokytoja apdovanotos Padėkos raštais.

Visi mokyklos mokiniai dailyraščiu rašė ištrauką iš Šventojo Rašto, apie Jėzaus gimimą. Tačiau tik trys:  Gabijos Jonaitytės 10 kl. Simo Davicijono 4a kl ir Grytės Skersonaitės darbai dalyvavo Kauno arkivyskupijos 2-12 klasių moksleivių kūrybinio dailyraščio konkurse „Geroji žinia“. Mokinės Grytės Skersonaitės darbas užėmė III vietą.

Informacija atnaujinta: 2022-06-25 12:04:48