2012-2013 M.M.

KONKURSAS „RAŠAU LIETUVOS VARDĄ“

Konkursui „Rašau Lietuvos vardą“ darbus pateikė Simonas Budrys 5b kl., Gabrielė Bieliūnaitė 7a kl., Erika Eismontaitė 5b kl., Nojus Eismontas 5a kl., Rokas Kelertas 5a kl., Aringa Rudenok 5a kl., Karolina Sarkanaitė 5b kl., Aliona Plečkaitytė 7a kl., Raminta Vailenkaitė 5b kl. ,Rokas Venckūnas 7b kl., 9 klasės mokiniai ir lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Regina Šereikė. Apsilankykite adresu www.versmė.lt ir pasigrožėkite mūsų darbais.  Mokytoja  Regina Šereikė

KONKURSAS „CONEXUM“

2013 m. balandžio mėn. vykusiame Tarptautiniame informacinių technologijų konkurse „Conexum 2012-2013“ 5b kl. mokinys Tomas Bagdonavičius užėmė devintą vietą tarp penktų klasių mokinių. Mokytoja D. Šimaitienė

KONKURSAS „VAI DAUG NORIU IR LABAI MAŽA: KURTI SAVE“

Sveikiname  5 b klasės  mokinę Eriką Eismontaitę, rajoninio moksleivių kūrybos konkurso  „Vai daug noriu  ir labai maža: kurti save“, skirto  kraštiečio Petro  Vaičiūno atminimui, laureatę. Eriką  konkursui  ruošė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė  Regina  Šereikė.

KONKURSAS „BEBRAS“

2012 m. lapkričio mėn. vykusiame Tarptautiniame informatikos ir informacinių technologijų konkurse „Bebras“ 5b kl. mokinys Germanas Žilinskas užėmė keturioliktą vietą tarp penktų klasių mokinių. Mokytoja D. Šimaitienė

MENINIS PROJEKTAS „ČIA NUSILEIDO ANGELAS“

Nuo lapkričio mėnesio mokykloje vykdomas meninis projektas „Čia nusileido angelas". Projekto dalyviai mūsų mokyklos 6a klasės mokiniai (klasės vadovė Edita Janavičienė), "Keramikos" būrelio mokiniai (būrelio vadovė Vanda Bartkevičienė), Ruklos kultūros centro vaikų grupė (vadovė Vilma Praškevičienė), bei Kauno rajono Lapių pagrindinės mokyklos "Keramikos" būrelio mokiniai (būrelio vadovė Vanda Bartkevičienė). Projekto metu kiekvienas vaikas gamino savo angelus sargus. Lipdyti iš molio, nerti, popieriniai angelai dalyvavo tarptautiniame konkurse-parodoje "Angelų miestas" Vilniaus lietuvių namuose. Konkurse 1-4 klasių mokinių amžiaus grupėje užimta I-oji vieta. Šiuo metu projekto "Čia nusileido angelas" kūrybinių darbų kilnojamoji paroda kviečia visus apsilankyti Kauno rajono Lapių pagrindinėje mokykloje. Vėliau paroda keliaus į Jonavos krašto muziejų, kitas mokyklas, kultūros centrus.

Ataskaita apie mokinių dalyvavimą rajoniniuose, respublikiniuose renginiuose 2012-2013 m.m.
Respublikiniai, rajoniniai sporto renginiai 2012-2013 m.m.
Metinė neformaliojo ugdymo ataskaita 2012-2013 m.m.

Informacija atnaujinta: 2018-07-19 17:04:24